دسته بندی نوشته :

شبکه های اجتماعی نوشته : کلوب | هم میهن | گوگل | فیسبوک
موقعیت کنونی شما : صفحه نخست » سیاره وردپرس » کنسول جستجو گوگل جایگزین گوگل وبمسترز

کنسول جستجو گوگل جایگزین گوگل وبمسترز

امروزه خیلی از وبمسترهایی که دارای سایت یا بلاگ هستند و ورودی های کم، متوسط و بالا توسط موتور جستجوی گوگل دارند در حال بروز کردن اطلاعات و دانش خود در بخش کنسول جستجوی گوگل که جایگزین گوگل وبمسترز شده است؛ می باشند.

همیشه وبمسترها برای این که دانش و اطلاعات خود را در زمینه سرچ و نتایج جستجو افزایش دهند کارهای جالبی را انجام می دهند که عبارتند از :

  1. با سرچ هایی در گوگل مثل : آموزش گوگل وبمستر، آموزش گوگل کنسول و …
  2. ورود به بخش گوگل وبمسترز یا کنسول گوگل و بررسی هر آیتم موجود در این بخش از گوگل
  3. و …

اما بدانید زمان در این دوران برای پیشی گرفتن از رقیبان سایت یا بلاگ تان بسیار ارزشمندتر است و شما بیشتر تمایل دارید که رقیبان خودتان را با تکنیک هایی که توسط گوگل مورد تائید هستند کنار بزنید، و مایل نیستید از ترفندهایی که مورد تائید گوگل نیستند و باعث دور زدن گوگل می شوند استفاده بکنید.

تفاوت تکنیک ها و ترفندها در این است که شما از یکسری قوانین و اصول استاندارد که گوگل به آنها اهمیت می دهد پیروی می کنید ولی ترفندها باعث نمایش سایت یا بلاگ شما در نتایج گوگل می گردد که ماندگاری زیادی ندارند و فقط برای مدت کوتاه توانستید خودتان و گوگل را گول بزنید؛ در ضمن یادتان باشد گوگل همیشه با بعضی از سایت ها یا بلاگ هایی که از ترفندها استفاده می کنند برخورد می کند و نتیجه استفاده از ترفندها برای دور زدن گوگل در آینده مشخص می شود و شاید در لیست سیاه هم قرار بگیرید.

خواهش می کنم، برای دست یابی به دانش و اطلاعت در زمینه کنسول گوگل یا همان گوگل وبمسترز قدیم به سایت پشتیبانی گوگل مراجعه کنید. اگر هم برای تان کمی دشوار است تا به بخش پشتیبانی گوگل بروید و درباره کنسول گوگل یا گوگل وبمسترز تحقیق کنید می توانید از لینک زیر اقدام نمائید.

کنسول جستجو گوگل یــــــــــا گوگل وبمسترز

آرزوی ما بچه های وردپرس فارسی، گسترش اصول استاندارد سرچ و نمایش نتایج جستجوی فارسی در گوگل می باشد که اگر با وردپرس فارسی این آرزو برآورده شود کمی برای تیم وردپرس فارسی خوشحال کننده است.

نوشته های مشابه با کنسول جستجو گوگل جایگزین گوگل وبمسترز

Short URL of this page
Copyright page
© 2015 - | All rights reserved to the WordPress-CMS homepage
WordPress-CMS ADS
پرسش و پاسخ درباره کنسول جستجو گوگل جایگزین گوگل وبمسترز
پرسش و پاسخ نویسنده
فارسی و صحیح تایپ کنید
متوجه باشید :
ایمیل شما نزد ما به امانت می ماند.
برای درج کد از تگ [php] [/php] استفاده نمائید.
تایپ پرسش برای نویسنده فقط 1000 کاراکتر مجاز می باشد.